محتوی چند رسانه ای برای شرکت و محصولات
ساختار شرکت
ساختار شرکت

صنعت زیبایی به سرعت در حال توسعه می باشد زیرا که بسیاری از افراد علاقمندند زیبا به نظر برسند و احساس خوبی به خودشان داشته باشند. یک شرکت که بر روی تولید دستگاههای زیبایی با کیفیت با در نظر گرفتن نیاز مشتریان تمرکز کرده است، ADSS می باشد.
ADSS همواره بر روی شما متمرکز شده است!

شرکت ما متعهد به توسعه و تولید محصولات زیبایی مختلف از ابتدای زمان تاسیس خود در سال 2005 بوده است. به منظور ارائه خدمات بهتر به گستره وسیعی از مشتریان بین المللی، ما دو شعبه یکی در هنگ کنگ و دیگری در ژاپن به همراه دو دفتر نمایندگی در استرالیا و آلمان تاسیس کردیم. در حال حاضر، محصولات ما شامل دستگاه زیبایی لیزر، دستگاه لاغری، دستگاه HIFU و دستگاه RF فرکشنال و ... می باشد. تیم فروش/خدمات مشتریان بین المللی ما به زبانهای مختلف جهت رفع نیاز شما، خدمات ارائه می دهند. به پشتوانه این تیم باهوش و متخصص، میزان صادرات سالانه ما به 30 میلیون دلار می رسد.

به عنوان یک سازنده تجهیزات دارنده گواهینامه ISO13485، ما کلیه محصولات خود را مطابق استانداردهای CE و TUV تولید می کنیم. امروزه، این محصولات را می توان در بیش از 100 کشور یا منطقه دنیا مانند اروپا، منطقه آسیای پاسیفیک و ... یافت. موسس شرکت ما، آقای Liu، پکیج حقوق و مزایای رقابتی به همراه یک محیط کاری دوستانه پیشنهاد می دهد که در آن کارمندان به هنگام کار احساس راحتی می کنند. این کار باعث می شود کارکنان محصولات با کیفیت بهتر تولید کنند و خدمات بهتری ارائه دهند تا مشتریان را بطور کامل راضی نگه دارند. ما در ADSS می دانیم کارمندان راضی و خوشحال محصولات با کیفت بهتر تولید می کنند و رابطه خوبی با مشتریان خواهند داشت.

لطفاً قبل از پر کردن فرم درخواست از متوقف شدن ویدیو اطمینان حاصل فرمایید.
با ما تماس بگیرید

Beijing ADSS Development Co., Ltd.

آدرس دفتر مرکزی: F9, Greenland Wealth Plaza, Jinxing Roda, Daxing District, Beijing, China
آدرس کارخانه: F2/F6,Xiandao Bldg., Jinyuan Rd.36, Daxing Economic Development Zone, Beijing, China
تلفن: +86-10-56705658
فاکس: +86-10-83625121
سیار: +86-10-56705658
ایمیل: adss.chinalaser@adss.com.cn
اسکایپ : adss.china